részletek az állásajánlatról

munkakör

TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS

munkavégzés helye:

STAVMAT Salgótarján

bérezés:

Megegyezés szerint

állás típusa:

Teljes munkaidő

belépési dátum:

Azonnali kezdéssel

kapcsolat:

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakoznál egy lendületes, segítőkész csapathoz, akkor kérjük, küldd el önéletrajzod a bérigény megjelölésével az allas311@stavmat.hu  címre.

Hogy miért Minket válassz?

Mert ezek mind megvannak nálunk:

  • fix havi alapbér +  juttatások:

  • -  prémium
  • -  cafeteria
  • -  pótlék
  • -  munkába járás támogatása: autóra 30 Ft/km,  tömegközlekedésre: 100% helyközi bérlet térítés
  • -  dolgozói vásárlási kedvezmény
  • kedvezményes üdülés BALATON-parti pihenőházunkban
  • HATÁROZATLAN idejű munkaszerződés
  • 100%-ban bejelentett, stabil munkahely
  • megbízható vállalati háttér
  • kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
  • munkaruha felszerelés
  • munkaidő: nappali, 1 műszakos munkarend

Hogy miért Téged válasszunk?

Mert:

  • van raktározási, áruátvételi tapasztalatod
  • érvényes targonca-vezető jogosítvánnyal , gyakorlati tapasztalattal rendelkezel

Ezek lesznek a Te feladataid:

  • a beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • a rád bízott technikai eszközök (pl.: targonca) előírásoknak megfelel ő használata, raktári rend biztosítása
  • vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása

Munkavégzés helye, ideje:

  • Salgótarján, STAVMAT építőanyag kereskedelem
  • nappali, 1 műszakos munkarend, teljes munkaidő